Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Korralik töömehe nutitelefon Cat S60, mis võib kukkuda maha ja lausa vette.

Väga spetsiifiliselt erilisi ja samas võimsaid nutitelefone tuleb turule harva, aga kui neid tuleb, kuluvad nad kindlatele ostjatele kohe marjaks ära. Üks sellistest on termokaameraga põrutus- ja veekindel CAT® S60.

  • Võimekas töötelefon.
    Võimekas töötelefon.

    Telefon on loodud põrutuskindlaks. Aktiivse elu puhul võib juhtuda, et telefon kukub maha – kas siis on käed libedad või tegevust täis. Kuigi enamik nutitelefone peaks väiksemad kukkumised üle elama, on CAT® S60 ehitatud selle arvestusega, et telefon võibki tööde ja tegemiste käigus maha kukkuda ning töötab kenasti edasi.

  • Telefon on veekindel. Kui lähed näiteks nädalavahetusel kanuuga sõitma või puhkuse ajal kalale, siis mobiiltelefoni veekindel kott on asi, mis peab kindlasti kaasas olema. CAT® S60 telefoniga võid aga kindel olla, et kui telefon taskust vette kukub, elab see väikese supluse üle.

Telefonil on ka funktsioon, mille võib enne aktiveerida, et veekindlust tugevdada, samuti on telefonile sisse ehitatud funktsioon, mis võimaliku veekahjustuse korral “puhastab” telefoni kõlarid veest.

  • Vastupidav aku. Aku on nutitelefoni kohta üllatavalt hea, 3800 mAh. Nutitelefoni aktiivse kasutaja käes kestab S60 isegi üle päeva, mida enamiku tipptelefonidega on tänapäeval keeruline saavutada.
  • Tipptasemel jõudlus. Telefonil on enamiku tootjate tippmudelite jõudlus. 8 tuuma ja 3 GB muutmälu annavad seadmele hea jõudluse, mille puhul ei jää telefon üldse aeglaseks. Ja mis peamine, aku vastupidavus selle all ei kannata.
  • Termokaamera ehk soojuskaamera. Telefonil on sisse ehitatud soojuskaamera, mis võib väga kasulikuks osutuda, kui teed kodus remonti ja on käsil soojustamine. Näed täpselt ära, millisest kohast tuleb kodus külm sisse. Rääkimata sellest, et soojuskaamerat saad kasutada pimedas kohas ruumi ülevaatamiseks või näiteks toas kadunud kassi otsimiseks öösel.

Võrdle CATi eri mudeleid ja leia endale sobiv

Vasakult: Cat S60 kõige uuem ja võimsam ning termokaameraga nuhvel, S40, S30 ja B30 dual sim telefonid.
Vasakult: Cat S60 kõige uuem ja võimsam ning termokaameraga nuhvel, S40, S30 ja B30 Dual SIM telefonid.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi