Allavaatav koer või tuviasend? Jooga sobib kõigile ja pakub palju rohkemat, kui lihtsalt kerget venitust matil. Joogat võib nimetada ka liikuvaks meditatsiooniks – suurepärane meeleharjutus ja ühtlasi korralik koormus kehale.

Pole vahet, kas kuuled sõna “vinyasa” esimest korda või oled praktiseerinud juba aastaid, joogaäppe leidub kõigile ja harjutamise tulemuseks on tugevam keha, kindlamad asendid ja parem painduvus.

 

 

Alusta algusest

 

Teekond perfektse kätelseisuni algab plangu-asendist. Yoga Studiol on tunnid ja programmid, mis sobivad ka esimest korda joogaga tutvust tegevale huvilisele.

Yoga Studio: Mind & Body

 

Õpi joogat originaalkeeles

 

Pocket Yoga kataloogidest leiab põhjaliku ülevaate asanatest ja nende sanskritikeelsetest vastetest. Harjuta joogat õppides ka pooside nimed. Kas teadsid, mida tähendab “Utthita Parsvakonasana”? Pocket Yoga’st leiad inimkeelse vastuse. Ühtlasi on äpis ka valmis kavad, mille järgi harjutada.

Pocket Yoga

 

 

 

Praktiseeri oma harjumuste järgi

 

Kasuta Down dog äppi selleks, et luua omaenda praktika. Vali sobivad parameetrid nagu stiil, kestvus ja tase ning rakendus annab kava, mis sobib täpselt sinuga.

Down dog

 

Sega kõik kokku

 

Jooga on populaarne, sest seda saab teha väga mitmekülgselt. Asana Rebel võtab staatilised asendid, mis näevad lihtsad välja aga on uskumatult võimsad ning kombineerib neid tänapäevaste fitness-kavadega.

Asana Rebel: Yoga and Fitness

 

Sihi täpselt

 

Kui teha hästi palju kordi järjest “Päiksetervitust”, siis see on kogu kehale paras koormus aga ühtlasi on võimalik leida kavu, mis keskenduvad kindlatele lihasgruppidele. Nii nagu jõusaalifanattidel on jala- ja käepäevad, leiab ka Daily Yoga varamust nende joogavasted.

Daily Yoga

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid