Jalgpall pole paraku kõigile, aga midagi mängida elus meeldib enamikule sellegipoolest. Sel ajal, kui kõik sõbrad ja pere vaatavad pallilahinguid, on võimalik lasta end soovi korral kaasa kiskuda hoopis mobiilimängude viimasest sõnast.

Lara Croft GO

Seikle koos Laraga.
Seikle koos Laraga.

Kartmatu ja tippvormis kaunitari Lara Crofti seiklustega on üles kasvanud juba mitmeid põlvkondi. Nüüd on mängust ka väga korralik mobiili- ja tahvliversioon, milles on õnnestunud luua omaette maailm.

Endiselt on suur osa ronimisoskusel, lõputu roomamine ja hüppamine läbi takistuste ning ka võitlused vaenlastega.

Mängus üleliia peamurdmist pole, seega sobib hästi ka väsinud peaga mängimiseks. Eriti muljetavaldavalt mõjuvad värvid ja helid, mis meenutavad maailmaloomelt juba suuri mänge ja filme.

Temple run 2

icon175x175 (3)Templijooksu teine versioon algab kohe peadpööritava kiirusega. See on seda tüüpi põgenemine, kus sul pole aega mõelda ega kaaluda. Ei mingit strateegiat. Lihtsalt küta täiega ja vaata, kas jõuad reageerida ootamatult ette lendavatele takistustele.

Selja taga on jõhker koletis, kes on kohe-kohe kannul. Sa lihtsalt mängid seda, kuni kuskilt kitsalt rippsillalt alla kukud, et siis “alusta uuesti” vajutada ja ajujahti korrata… kuni tunned sõõrmetes kärsahaisu.

Cube Escape: Theatre

Nutikust nõudev klikkimismäng, kus ükski lahendus ei tule kergelt. Mõistatused tahavad lahendamist ja siin mängus pole sõbralikku abimeest, kes lubab raskeid kohti vahele jätta. Kergesti ärrituvatel mänguritel on oht telefon vastu seina visata, kuid luban, et keeruka saladuse jälile saamine tekitab ka suuremat sorti rahuldustunde.

Sobib tõenäoliselt mängijatele, kes on ka sudoku fännid.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Kommentaarid