Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Kui möödunud aasta popim nutitelefon oli Apple'i iPhone 6s, siis häid ja sobivaid seadmeid on valikus palju.

Telia müügistatistika kohaselt oli eelmise aasta müüduim telefon Eestis iPhone 6S. Esikümnesse mahtusid vaid kolme tootja ehk Apple’i, Huawei ja Samsungi mudelid, kusjuures Apple oli esindatud 4, Huawei 2 ning Samsung 4 mudeliga.

Telia Eesti tootekategooria juhi Taavi Tingi sõnul asetus esimene nuputelefon 2016. aastal alles 13. kohale.

Telia müüduimad mobiiltelefonid 2016. aastal:

Koht Mudel
1 Apple iPhone 6s
2 Apple iPhone SE
3 Huawei P8 Lite DS
4 Samsung Galaxy J3 2016
5 Apple iPhone 7
6 Huawei Y5
7 Apple iPhone 5S
8 Samsung Galaxy A3 2016
9 Samsung Galaxy S7 seeria (koos Edge mudeliga)
10 Samsung Galaxy A5 2016

“Palju ei jäänud puudu, et esikolmik oleks olnud vaid Apple’i päralt, kuna iPhone 7 ei jäänud kolmandast kohast kaugele. Paraku on Apple’i uute mudelite saadavus alati peale lansseerimist piiratud, nii ka iPhone 7 puhul. Hea saadavuse korral oleks koht esikolmikus olnud kindlasti tagatud. Siiski on tegu märkimisväärse saavutusega, kuna iPhone 7 kerkis pisut rohkem kui kolme kuu müügiga kõrgele 5. kohale,” kommenteeris Ting.

Huawei pigem soodne, aga eeskujulike omadustega P8 Lite oli samuti kindel hitt ning klientide poolt hinnatud läbi aasta – sellest ka kõrge kolmas koht. Tugevalt esines ka Samsung, jõudes tabelisse nii odavama otsa J-seeria, vahepealse A-seeria kui ka Android-telefonide absoluutse raskekaallase ehk S-seeriaga.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid