Uue MacBook Pro tulekuga on suurimaks kõneaineks uus puuteriba ning võimalus kasutada uut Touch ID sõrmejäljelugejat.

1Passwordi looja, ettevõte AgileBits, tutvustab liidest sülearvuti sõrmejäljelugejale. Nimelt saaksid kasutajad 1Passwordi sisse logida ilma pikka ja keerukat peavõtit sisestamata.

Uus lahendus viib kasutajamugavuse uuele tasemele – parooli sisestamine asendub sõrmejälje lugemisega.

AgileBits juba fantaseerib, mida kõike saab MacBook Pro puuteribaga ette võtta. Uued ideed pole tingimata nii vägevad kui Apple’i enda lavaesitlused, kuid on hea näha, et kolmandad osapooled juba mõtlevad uue Apple’i riistvara rakendusviisidele.

Allikas: AgileBits
Innovatsioon paroolide hoidmises ning muutmises. Allikas: AgileBits

Need visandid näitavad mõningaid 1Passwordi võtme valikuid, sealhulgas võimalust tekitada erinevaid sisestuse tüüpe ja muuta uue parooli pikkust otse puuteribalt. Need ei ole kindlasti lõplikud visandid, kuid näitavad, et AgileBits saab kiirelt välja tulla kohandatud puuteribadega.

Praegu ei ole veel teada, millal 1Password uue funktsionaalsuse kasutusele võtab, kuid arvestades seda, et uut MacBook Prod veel kellelgi ei ole, on ka arendustega pisut aega.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid